1 * hěvzdičkové apartmány v Lauwersoog

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Lauwersoog. Najděte si jeden z apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Lauwersoog, kde najdeme města Oostmahorn, Anjum, Moddergat, Paesens a Ulrum.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Vakantiehuisjes De Lauwer 

Foto: Vakantiehuisjes De Lauwer
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Set in Lauwersoog in the Groningen Province region, Vakantiehuisjes De Lauwer has a garden. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment is equipped with a TV, 2 bedrooms and a living room.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osob57 - 115 EUR za noc

Hotely v okolí Lauwersoog

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Lauwersoog jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Lauwersoog. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Lauwersoog.


2. Tuinverblijf Lauwersmeer 

Foto: Tuinverblijf Lauwersmeer
Lokalita: Anjum
Vzdálenost: 5.0 km
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
91 %

Located in Anjum, Tuinverblijf Lauwersmeer offers accommodation with a seating area, a flat-screen TV and a kitchen. Free WiFi is available. All units are fitted with an oven, microwave, a coffee machine, a fridge and kettle.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby75 - 75 EUR za noc

3. Koningskaars 

Foto: Koningskaars
Lokalita: Schiermonnikoog
Vzdálenost: 9.4 km
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
89 %

Set within 700 metres of Northern Lighthouse in Schiermonnikoog, Koningskaars features accommodation with seating area and flat-screen TV. The accommodation features a sauna.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: